XXIV Niedziela zwykła – 11.09.2022 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Niedziela – 11.09.2022 r.


  1. Dzisiaj Msza św. o godz. 16:00 dla dzieci przygotowujących się do I Komunii z klas 3, wraz z rodzicami. Również dzisiaj w naszej parafii, rozpoczyna się Kurs przedmałżeński. Spotkania od niedzieli do soboty o godz. 19:00 w kościele.
  2. W tym tygodniu :
  • we wtorek – nabożeństwo fatimskie o godz. 17:00 (różaniec i procesja maryjna wokół kościoła). Po Mszy św. wspólne czytanie Dzienniczka siostry Faustyny.
  • w środę – święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Odpust w kościele rektoralnym (dawnym garnizonowym) w Żarach, o godz. 17:00. Ten dzień przeżywać będziemy jako Dzień Modlitw za Ukrainę. Zapraszamy na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej – w środę o godz. 17:30.
  • w czwartek –– adoracja Najśw. Sakramentu od g. 17:00
  • w piątek – Godzina Miłosierdzia wraz z koronką o godz. 15:00.
  1. Za tydzień III niedziela miesiąca i możliwość złożenia w zakrystii ofiary w ramach Grona Wspierających Ubogich, a  po każdej Mszy św. zbiórka do puszek Na KUL i Instytut filozoficzno-teologiczny w Zielonej Górze.
  2. O posprzątanie świątyni w kolejną sobotę prosimy mieszkańców ul. Męczenników Oświęcimskich nr 11.
  3. W sklepiku parafialnym do kupienia prasa katolicka: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Mały Gość” dla dzieci.
  4. Żarski Marsz dla Życia i Rodziny odbędzie się w niedzielę 18 września. Rozpoczęcie w kościele pw. Wniebowzięcia Matki Bożej Mszą św. o godz. 13:15. Szczegóły na plakatach.