XIX Niedziela Zwykła – 07.08.2022 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Niedziela – 07.08.2022 r.

 

 

 1. W tym tygodniu:
 • w środę – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00
 • w czwartek – II czwartek miesiąca – – modlitwa w intencji Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszej parafii – adoracja od g. 17:00
 • w piątek – Godzina Miłosierdzia wraz z koronką o godz. 15:00.
 • w sobotę – 13 sierpnia – nabożeństwo fatimskie. Modlitwa różańcowa i procesja maryjna wokół kościoła po wieczornej Mszy św.
 1. W sobotę uroczystość świeceń biskupich ks. Adriana Puta. Zapraszamy do uczestnictwa we Mszy św. w parafii św. Jadwigi w Zielonej Górze, o godz. 12:00. Biskupa nominata otoczmy naszą modlitwą. Uroczystość będzie transmitowana przez TVP3 Gorzów Wlkp.
 2. Kancelaria parafialna wyjątkowo w tym tygodniu czynna w sobotę po wieczornej Mszy św.
 3. W okresie wakacyjnym w niedzielę, nie ma Mszy św. o godz. 13:00
 4. Za tydzień II niedziela miesiąca, tradycyjnie będziemy modlić się o Boże błogosławieństwo w dziele budowy naszej świątyni parafialnej, a ofiary składane na tacę, będą przeznaczone na pokrycie kosztów realizowanych prac. Po Mszach św. zbiórka do puszek na KUL i inne uczelnie katolickie.
 5. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła mieszkańcom ul. Męczenników Oświęcimskich nr parzyste 2 – 12. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona września o godz. 18:00. O posprzątanie świątyni w kolejną sobotę prosimy mieszkańców ul. Męczenników Oświęcimskich nr parzyste 14 – 24.
 6. W sklepiku parafialnym do kupienia prasa katolicka: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Mały Gość” dla dzieci.
 7. Parafia św. Józefa w Żarach organizuje pielgrzymkę do Legnicy, Lichenia, Kalisza, Niepokalanowa i Warszawy, która odbędzie się w dniach 25 – 28 sierpnia. Więcej informacji na plakacie w gablocie.