XIX Niedziela zwykła – 11.08.2019

  1. W poniedziałek na Jasną Górę wchodzi piesza pielgrzymka naszej diecezji. Otoczmy modlitwą pielgrzymów i całą diecezję.
  2. We wtorek 13 sierpnia zapraszamy do udziału w nabożeństwie fatimskim. Rozpocznie się ono o godz. 17.00 adoracją  wraz z modlitwami fatimskimi, następnie procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej, a po niej Msza św.
  3. W czwartek przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. w naszej świątyni będą odprawione o godz.: 7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 18.00. Na każdej Mszy św. nastąpi błogosławieństwo ziół i kwiatów.
  4. Odpust w parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Żarach w czwartek o godz. 12.00
  5. W dniach od 15 do 17 sierpnia odbędą się Dni Żołnierza. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  6. W piątek dzień imienin ks. bpa Stefana Regmunta. Otoczmy ks. bpa seniora naszymi modlitwami.
  7. Za tydzień przypada trzecia niedziela miesiąca. W zakrystii będzie istniała możliwość złożenia ofiary w ramach Grona Wspierającego Ubogich. Natomiast przy wyjściu z kościoła, będą zbierane ofiary do puszki na wsparcie KUL i innych uczelni katolickich.
  8. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców ul. Męczenników Oświęcimskich nr 19, 21, 23,25
  9. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Szczególnie polecamy ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zapraszamy również do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.