XV Niedziela Zwykła – 10.07.2022 r.

Niedziela – 10.07.2022 r.

1. W tym tygodniu
  • w poniedziałek święto św. Benedykta – opata patrona Europy
  • w środę – 13 czerwca – nabożeństwo fatimskie. O godz. 17,00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec z modlitwami fatimskimi, procesja maryjna wokół kościoła i Msza św.
  • w czwartek –adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00
  • w piątek – Godzina Miłosierdzia o godz. 15,00
  • w sobotę – Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel – jest to dzień odpustu w parafii w Żarach – Kunicach; suma odpustowa o godz. 12,00 z możliwością przyjęcia szkaplerza.
  1. Za tydzień III niedziela miesiąca, w zakrystii istnieje możliwość złożenia ofiary Grona Wspierających Ubogich.
  2. W okresie wakacyjnym w niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 13,00,  a kancelaria parafialna czynna tylko w sobotę od godz. 10,00 do 11,00
  3. Składamy podziękowanie za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę mieszkańcom z ul. Zwycięzców, blok nr 23 klatki od A do F (nowe budownictwo). Msza w intencji sprzątających świątynię i ich rodzin zostanie odprawiona 29 lipca o godz. 7,00. O posprzątanie świątyni na kolejny tydzień prosimy mieszkańców ul. Częstochowskiej.
  4. W sklepiku parafialnym do kupienia prasa katolicka: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Mały Gość” dla dzieci.