XV Niedziela zwykła – 11.07.2021

  1. W okresie wakacyjnym, a więc do końca sierpnia, w naszym kościele w niedzielę nie będzie Mszy św. o godz. 13.00, a kancelaria parafialna będzie czynna tylko w sobotę w godz. 10.00 – 11.00.
  2. We wtorek zapraszamy na nabożeństwo fatimskie z procesją wokół kościoła z figurą Matki Bożej na godz. 17.00.
  3. W piątek o 15.00 Godzina Miłosierdzia z koronką do Miłosierdzia Bożego.
  4. Za tydzień III niedziela miesiąca. W zakrystii będzie możliwość złożenia ofiary w ramach Grona Wspierających Ubogich.
  5. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę mieszkańcom ul. Męczenników Oświęcimskich 14-24. Msza w intencji sprzątających i ofiarodawców zostanie odprawiona 09.10 o godz. 18.00. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców ul. Męczenników Oświęcimskich – numery parzyste 26-36 i z domków jednorodzinnych.
  6. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Można nabyć ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Do zakupienia także książka o życiu św. Faustyny Kowalskiej w cenie 10 zł. Zachęcamy do lektury najnowszych wydań prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli” oraz „Małego Gościa” dla dzieci.