XV Niedziela zwykła – 12.07.2020

1. W okresie wakacyjnym w niedzielę nie będzie Mszy św. o godz. 13.00, a kancelaria parafialna będzie czynna tylko w sobotę w godz. 10:00 – 11:00.
  2. W poniedziałek zapraszamy do udziału w nabożeństwie fatimskim. Rozpocznie się o godz. 17:00 adoracją, modlitwami i procesją wokół kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej, a po niej Msza święta.
  3. W przyszłą niedzielę w parafii MB Szkaplerznej w Żarach-Kunicach odbędzie się odpust parafialny wraz z poświęceniem i nałożeniem szkaplerza. Suma odpustowa o godzinie 12:00.
  4. Za tydzień przypada III niedziela miesiąca. W zakrystii będzie istniała możliwość złożenia ofiary w ramach Grona Wspierających Ubogich.
  5. Komisja Nauki Wiary Konferencji Episkopatu Polski informuje, że ks. Jarosław Cielecki, który opiekował się w Polsce Domami Modlitwy św. Szarbela, dokonał aktu apostazji i porzucił wiarę katolicką. Wszyscy, którzy czerpią z duchowego bogactwa św. Szarbela, mogą znaleźć wsparcie w Maronickiej Fundacji Misyjnej. Komunikat w całości znajduje się na tablicy ogłoszeń.
  6. Na prośbę Policji przestrzegamy parafian przed działalnością oszustów metodą „na wnuczka” lub „na policjanta”. Pełna treść apelu Policji dostępna jest na tablicy ogłoszeń.
  7. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę mieszkańcom ul. Męczenników Oświęcimskich – numery 1 i 3. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców ul. Męczenników Oświęcimskich – blok nr 9.
  8. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Szczególnie polecamy ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zapraszamy również do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.