XV Niedziela zwykła – 14.07.2019

1. W okresie wakacyjnym, a więc do końca sierpnia, w naszym kościele nie będzie Mszy św. o godz. 13.00, a kancelaria parafialna będzie czynna tylko w sobotę w godz. 10:00 – 11:00.
  2. Za tydzień przypada III niedziela miesiąca. W zakrystii będzie istniała możliwość złożenia ofiary w ramach Grona Wspierających Ubogich.
  3. Za tydzień, z okazji przypadającego wkrótce wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących, po każdej Mszy św. nastąpi poświęcenie samochodów oraz modlitwa za kierowców i podróżujących. W czasie poświęcenia pojazdów zbierane będą ofiary na zakup środków transportu dla misjonarzy. Kapłan poświęci wszystkie pojazdy na parkingach.
  4. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców ul. Męczenników Oświęcimskich, blok nr 11.
  5. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Szczególnie polecamy ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zapraszamy również do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.