XVI Niedziela Zwykła – 17.07.2022 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Niedziela – 17.07.2022 r.

  1. Dzisiaj III niedziela miesiąca i możliwość złożenia w zakrystii ofiary w ramach Grona Wspierających Ubogich, którą prowadzi nasz Parafialny Zespół Caritas. Dziękujemy za ofiary złożone tydzień temu na tacę z przeznaczeniem na naszą świątynię. Zebrano 4450 zł. Dziękujemy za złożone ofiary od rodzin na ten cel.
  2. W tym tygodniu zapraszamy na nabożeństwa:
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00
  • w czwartek – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00
  • w piątek – Godzina Miłosierdzia wraz z Koronką od godz. 15:00
  1. W okresie wakacyjnym w niedzielę, nie ma Mszy św. o godz. 13:00, a kancelaria parafialna czynna tylko w sobotę od godz. 10:00 do 11:00
  2. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła mieszkańcom ul. Częstochowskiej. O posprzątanie świątyni w kolejną sobotę prosimy mieszkańców ul. Baczyńskiego- numery parzyste
  3. W sklepiku parafialnym do kupienia prasa katolicka: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Mały Gość” dla dzieci.
  4. Za tydzień w niedzielę przeżywać będziemy Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych oraz rozpoczniemy tydzień modlitw w intencji kierowców i bezpieczeństwa na drodze. Poświęcenie samochodów w poniedziałek – 25 lipca – po porannej i wieczornej Mszy św. Zbiórka do puszek na wsparcie misjonarzy na zakup pojazdów misyjnych, w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św.
  5. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia, a udającym się na urlopy i wypoczynek udanych i bezpiecznych wakacji. Nie zapominajmy również o uczestnictwie w niedzielnej Eucharystii w miejscu, gdzie odpoczywamy.