XVI Niedziela zwykła – 18.07.2021

  1. Dziś III niedziela miesiąca. W zakrystii jest możliwość złożenia ofiary w ramach Grona Wspierających Ubogich.
  2. W okresie wakacyjnym, a więc do końca sierpnia, w naszym kościele w niedzielę nie będzie Mszy św. o godz. 13.00, a kancelaria parafialna będzie czynna tylko w sobotę w godz. 10.00 – 11.00.
  3. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone tydzień temu na tacę z przeznaczeniem na prace wykonane przy kościele. Zebraliśmy 4962 zł. Dziękujemy także za ofiary od rodzin na ten cel.
  4. W piątek o 15.00 Godzina Miłosierdzia z koronką do Miłosierdzia Bożego.
  5. Za tydzień, 25 lipca, przypada tradycyjne wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców. Błogosławieństwo pojazdów odbędzie się po Mszy świętej o 11.30.
  6. Odpowiadając na apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, w przyszłą niedzielę po każdej Mszy świętej odbędzie się zbiórka do puszek na wsparcie poszkodowanych w nawałnicach w Europie.
  7. W niedzielę, jak zawsze 25. dnia miesiąca, zapraszamy na godz. 17.00 na modlitwę ku czci Królowej Pokoju i nabożeństwo medziugorskie.
  8. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę mieszkańcom ul. Męczenników Oświęcimskich 26, 34 i 36. Msza w intencji sprzątających i ofiarodawców zostanie odprawiona 27.09 o godz. 18.00. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców ul. Męczenników Oświęcimskich – bloki nr 1 i 3.
  9. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Można nabyć ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zachęcamy do lektury najnowszych wydań prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli” oraz „Małego Gościa” dla dzieci.