XVI Niedziela zwykła – 19.07.2020

1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę tydzień temu. Zebrano 5 673 zł. Dziękujemy również za ofiary składane od rodzin, z przeznaczeniem na wsparcie budowy naszego kościoła.
  2. W zakrystii istnieje możliwość złożenia ofiary w ramach Grona Wspierającego Ubogich.
  3. Nabożeństwo ku czci św. Rity odbędzie się w środę o godz. 17.00 w parafii p.w. św. Józefa w Żarach.
  4. W sobotę 25 lipca przypada wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących. Dlatego w przyszłą niedzielę, po każdej Mszy św. nastąpi poświecenie pojazdów mechanicznych. W trakcie poświęcenie będą zbierane ofiary z przeznaczeniem na wsparcie zakupu pojazdów mechanicznych dla misjonarzy.
  5. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców ul. Męczenników Oświęcimskich nr 11
  6. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Szczególnie polecamy ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zapraszamy również do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.