XVII Niedziela Zwykła – 24.07.2022 r.

Niedziela – 24.-7.2022 r.

1. Przeżywamy dzisiaj Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych oraz rozpoczynamy tydzień modlitw w intencji kierowców i bezpieczeństwa na drodze. Poświęcenie samochodów jutro – w poniedziałek – po porannej i wieczornej Mszy św. Zbiórka do puszek na wsparcie misjonarzy na zakup pojazdów misyjnych dzisiaj  po każdej Mszy św.
  2. W tym tygodniu:
  • w poniedziałek – nabożeństwo medjugorskie do Królowej Pokoju. Adoracja Najśw. Sakramentu i różaniec w intencji pokoju o g. 17:00.
  • we wtorek – wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00
  • w czwartek – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00
  • w piątek – Godzina Miłosierdzia wraz z Koronką od godz. 15:00
  1. W okresie wakacyjnym w niedzielę, nie ma Mszy św. o godz. 13:00, a kancelaria parafialna czynna tylko w sobotę od godz. 10:00 do 11:00.
  2. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła mieszkańcom ul. Baczyńskiego- numery parzyste – Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona 9 września o godz. 18:00. O posprzątanie świątyni w kolejną sobotę prosimy mieszkańców ul. Baczyńskiego- numery nieparzyste oraz mieszkańców ul. Głogowskiej.
  3. W sklepiku parafialnym do kupienia prasa katolicka: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Mały Gość” dla dzieci.
  4. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia, a udającym się na urlopy i wypoczynek udanych i bezpiecznych wakacji. Nie zapominajmy również o uczestnictwie w niedzielnej Eucharystii w miejscu, gdzie odpoczywamy.