XVII Niedziela zwykła – 26.07.2020

  1. Dzisiaj po każdej Mszy św. nastąpi poświecenie pojazdów mechanicznych. W trakcie poświęcenie będą zbierane ofiary z przeznaczeniem na wsparcie zakupu pojazdów mechanicznych dla misjonarzy.
  2. Rozpoczyna się czas pieszych pielgrzymek na Jasną Górę. W tym roku pielgrzymki piesze są w bardzo okrojonej formie, ze względu na epidemię. Zachęcamy jednak wszystkich parafian do duchowego pielgrzymowania.
  3. W sobotę rozpoczyna się sierpień – miesiąc trzeźwości. Dłużmy wszelkich starań, aby ten miesiąc był przeżyty w abstynencji, jako wynagrodzenie za grzechy pijaństwa w naszym narodzie i w naszych rodzinach.
  4. W sobotę wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 6.30 z racji I soboty miesiąca.
  5. Za tydzień zmiana tajemnic Żywego Różańca na Mszy św. o godz. 8.30
  6. Dziękujemy dwóm Paniom za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencji sprzątających będzie odprawiona w najbliższy czwartek o godz. 7.00. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców ul. Męczenników Oświęcimskich nr 13
  7. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Szczególnie polecamy ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zapraszamy również do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.