XVIII Niedziela zwykła – 01.08.2021

1. W poniedziałek można uzyskać odpust Porcjunkuli – można zyskać odpust zupełny. Warunki odpustu: spowiedź, Komunia św., odwiedzenie kościoła i odmówienie modlitwy według intencji Ojca Świętego.
  2. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  3. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św.
  4. W piątek Święto Przemienienia Pańskiego, Msze św. w tym dniu będą odprawiane o godz. 7,00 i 18,00, zapraszamy również o godz. 15,00 do udziału w Godzinie Miłosierdzia.
  5. Odwiedziny chorych Ks. Proboszcz w piątek, Ks. Andrzej w sobotę – odwiedziny od godz. 9,00.
  6. Dzisiaj rozpoczyna się miesiąc sierpień – miesiąc abstynencji od alkoholu. Niech nasza abstynencja w tym miesiącu, będzie włączeniem się nurt błagań o uwolnienie się od alkoholizmu dla osób uzależnionych.
  7. Za tydzień druga niedziela miesiąca. Niedziela naszej szczególnej odpowiedzialności duchowej i materialnej za dzieło budowy kościoła. Taca przeznaczona na pokrycie kosztów wykonywanych prac. Natomiast przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszki na wsparcie KUL-u i innych uczelni katolickich.
  8. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców ul. Męczenników Oświęcimskich blok nr 5 i 7
  9. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Szczególnie polecamy ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zapraszamy również do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.