XVIII Niedziela zwykła – 04.08.2019.

1. Dzisiaj XVIII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
  2. We wtorek 6 sierpnia przypada święto Przemienienia Pańskiego, Msze św. w naszym kościele o godzinie 7:00 i o 18:00.
  3. Za tydzień druga niedziela miesiąca. Niedziela odpowiedzialności za budowę nowego kościoła. Ofiary na tacę zbierane w tym dniu będą przeznaczone na ten cel.
  4. Msza św. w intencji ofiarodawców z ul Męczenników Ośw. blok nr 15 zostanie odprawiona w piątek 9 sierpnia o godzinie 7:00.
  5. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców z ul Męczenników Oświęcimskich blok nr 17.
  6. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Szczególnie polecamy: ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zapraszamy również do nabycia najnowszej prasy katolickiej: Gościa niedzielnego i Niedzieli.