XX Niedziela zwykła – 16.08.2020

1. Dziś III niedziela miesiąca, w zakrystii możliwość złożenia ofiary w ramach Grona Wspierającego Ubogich, a przy wyjściu z kościoła odbywa się zbiórka do puszek na wsparcie mieszkańców Bejrutu zniszczonego przez eksplozję.
  2. Dziś przypada dzień imienin Biskupa Seniora Stefana Regmunta. Pamiętajmy o Księdzu Biskupie w naszych modlitwach.
  3. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone tydzień temu na tacę z przeznaczeniem na prace wykonywane przy kościele. Zebraliśmy 4486 zł. Dziękujemy również za ofiary od rodzin na ten cel.
  4. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców ul. Męczenników Oświęcimskich – numery nieparzyste od 19 do 25.
  5. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Szczególnie polecamy ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zapraszamy również do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.