XX Niedziela zwykła – 18.08.2019

  1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę tydzień temu na pokrycie bieżących prac w kościele. Zebrano 5448 zł. Dziękujemy również za ofiary od rodzin na ten cel.
  2. Dziś III niedziela miesiąca, w zakrystii istnieje możliwość złożenia ofiary w ramach Grona Wspierających Ubogich, a przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę do puszek na wsparcie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i innych uczelni katolickich
  3. Decyzją Księdza Biskupa w dniu 26 sierpnia odejdzie po 4 latach pracy w naszej parafii ks. Waldemar Murach. Rozpocznie posługę duszpasterską w parafii św. Henryka w Sulęcinie. Dziękując za trud i wysiłek włożony w pracę w naszej wspólnocie parafialnej, życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask potrzebnych w dalszej posłudze kapłańskiej. Pożegnanie ks. Waldemara odbędzie się w sobotę 24.08 na Mszy św. o godz. 18.00.
  4. W poniedziałek 26.08 rozpocznie pracę duszpasterską w naszej parafii ks. Piotr Piestrzyński, który posługiwał do tej pory w parafii św. Alberta w Zielonej Górze. Już dziś otaczajmy go naszą modlitwą, aby Pan Bóg udzielał mu swojego błogosławieństwa, a Maryja otaczała opieką w trakcie podejmowania posługi w naszej parafii.
  5. Dziękujemy jednej osobie za posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców ul. Rataja i Broniewskiego.
  6. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Szczególnie polecamy ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zapraszamy również do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.