XXI Niedziela zwykła – 25.08.2019

  1. W dniu jutrzejszym nastąpi zmiana wikariusza w naszej parafii. Ks. Waldemar Murach podejmie pracę w Sulęcinie, natomiast do naszej wspólnoty przybędzie ks. Piotr Piestrzyński. Prosimy o modlitwę w intencji obu kapłanów, jednocześnie życzymy im obfitości Bożych darów i błogosławieństwa na nowych placówkach.
  2. Jutro przypada uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze święte w naszej parafii o godz. 7.00 i 18.00.
  3. W przyszłą niedzielę przypada 80. rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, którzy polegli w obronie Ojczyzny.
  4. Od przyszłej niedzieli wracamy do odprawiania Mszy świętej o godz. 13.00.
  5. Za tydzień przypada I niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic Żywego Różańca na Mszy św. 8.30.
  6. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii 8 września i trwać będzie do 15 września. Rozpoczęcie w niedzielę Mszą świętą o godz. 18.00. Nauki głoszone będą w ciągu tygodnia po Mszy świętej wieczornej, czyli o godz. 18.45.
  7. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców ul. Zgorzeleckiej – nry nieparzyste.
  8. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Szczególnie polecamy ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zapraszamy również do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.