XXII Niedziela zwykła – 01.09.2019

 1. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii 8 września i trwać będzie do 14 września. Rozpoczęcie w niedzielę Mszą świętą o godz. 18.00. Nauki głoszone będą w ciągu tygodnia po Mszy świętej wieczornej, czyli o godz. 18.45.
 2. Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Msza święta na rozpoczęcie roku wraz z poświęceniem przyborów szkolnych dla dzieci, które po raz pierwszy idą do szkoły, będzie odprawiona o godz. 8.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy dzieci, młodzież, rodziców, katechetów, nauczycieli i wychowawców.
 3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 4. W czwartek po Mszy świętej wieczornej spotkanie katechetów i grupy Przyjaciół Paradyża.
 5. Odwiedziny chorych – ks. Proboszcz w piątek, księża wikariusze w sobotę. Rozpoczęcie o 9.00.
 6. W sobotę wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja od 6.30 z racji pierwszej soboty miesiąca.
 7. Nauka przed chrztem w najbliższą sobotę po Mszy świętej wieczornej, czyli o godz. 19.00.
 8. W przyszłą niedzielę, jak czynimy w każdą II niedzielę miesiąca, będziemy modlić się o Boże błogosławieństwo w dziele budowy naszego kościoła. Ofiary zbierane w tym dniu na tacę będą przeznaczone na pokrycie kosztów prowadzonych prac.
 9. Dzieci klas III i ich rodziców oraz kandydatów do bierzmowania i ich rodziców zapraszamy za tydzień na Mszę świętą o godz. 16.00.
 10. W przyszłą niedzielę przypada w Rokitnie odpust Narodzenia NMP.
 11. Rozpoczyna się kolejny rok pracy duszpasterskiej. Zapraszamy wszystkich zaangażowanych w poszczególnych grupach do udziału w spotkaniach tych grup. Zachęcamy także nowe osoby do włączania się w grupy parafialne.
 • Rycerstwo św. Michała Archanioła – wtorek po Mszy św. wieczornej
 • Parafialny Zespół Caritas
 • Grupa Królowej Pokoju – adoracja 25 dnia każdego miesiąca
 • Grupa Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa – II czwartek miesiąca
 • Żywy Różaniec – zmiana tajemnic w I niedzielę miesiąca na Mszy o 8.30
 • Przyjaciele Paradyża – I czwartek miesiąca
 • Ministranci – sobota
 • Schola – sobota
 • Oaza młodzieżowa – piątek po Mszy św. wieczornej
 • Katecheci – I czwartek miesiąca
 • Animatorzy grup domowych
 1. Dziękujemy mieszkańcom ul. Zgorzeleckiej, numery nieparzyste za posprzątanie naszego kościoła. Msza święta w intencji sprzątających i ofiarodawców zostanie odprawiona 20 września o godz. 18.00. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców z ul. Zgorzeleckiej – numery parzyste.
 2. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Szczególnie polecamy: ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Można także zakupić diecezjalne kalendarze na rok 2020. Kalendarz wielostronicowy w cenie 5 zł, jednostronicowy w cenie 2 zł. Zapraszamy również do nabycia najnowszej prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.