XXII Niedziela Zwykła – 28.08.2022 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Niedziela – 28.08.2022 r.

 1. Decyzją biskupa diecezjalnego, ks. Jacek od 1 września został ustanowiony administratorem parafii w Kwielicach, stad z końcem sierpnia kończy posługę w naszej parafii. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wysiłek duszpasterski i podejmowane prace w naszej wspólnocie parafialnej. Msza św. w intencji ks. Jacka i pożegnanie odbędzie się w środę – 31 sierpnia, o godz. 18.00.
 2. W tym tygodniu :
 • w czwartek – I czwartek miesiąca – modlitwa o nowe powołania oraz za powołanych z naszej parafii – adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 17:00.
 • w piątek – I piątek miesiąca – Godzina Miłosierdzia wraz z koronką o godz. 15:00. Zachęcamy do wpisywania się na listę Strażników Godziny Miłosierdzia i pełnienia dyżuru modlitewnego we wrześniu. Wyłożona jest również rozpiska lektury Dzienniczka siostry Faustyny na wrzesień.
 • w sobotę – I sobota miesiąca – nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Serca Maryi. Adoracja od godz. 6:30, następnie Msza św. o godz. 7:00.
 1. Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego w czwartek o godz. 8:00. Poświecenie przyborów szkolnych w przyszłą niedzielę o godz. 11:30. Szczególnie zapraszamy uczniów klas pierwszych.
 2. Spotkanie katechetów w czwartek po wieczornej Mszy św.Odwiedziny chorych w tym tygodniu. ks. Proboszcz i ks. Jacek w piątek; Piotr w sobotę. Rozpoczęcie od godz. 9:00.
 3. Nauki przed Chrztem dla rodziców i chrzestnych w sobotę, o godz. 19:00, w kościele.
 4. Zmiana tajemnic różańcowych, w niedzielę o godz. 8:30.
 5. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna tylko w sobotę od godz. 10:00 do 11:00.
 6. W przyszłą  niedzielę – 4 września wracamy do odprawiania Mszy św. o godz. 13:00.
 7. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła mieszkańcom ul. Męczenników Oświęcimskich nr 1 i 3. O posprzątanie świątyni w kolejną sobotę prosimy mieszkańców ul. Męczenników Oświęcimskich nr 5 i 7.
 8. W sklepiku parafialnym do kupienia prasa katolicka: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Mały Gość” dla dzieci.