XXIII Niedziela zwykła -05.09.2021r.

 1. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na uchodźców.
 2. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii 12 września i potrwa do 19 września. Rozpoczęcie w niedzielę Mszą świętą o godz. 18:00. Nauki głoszone będą w ciągu tygodnia po Mszy świętej wieczornej, czyli o godz. 18:45.
 3. Czytanie dzienniczka św. siostry Faustyny we wtorek po wieńczonej Mszy św.
 4. W środę święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, w czwartek Rocznica poświęcenia kościoła katedralnego w Gorzowie Wlkp.
 5. W czwartek po Mszy świętej wieczornej spotkanie wspólnoty Intronizacji NSPJ.
 6. W piątek o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia Bożego z koronką do Miłosierdzia Bożego. Msza w intencji Strażników Godziny Miłosierdzia odprawiona zostanie 14.09.2021r. o godz.18:00.
 7. Spotkanie dla osób dorosłych (od 21 roku życia), które pragną przystąpić do sakramentu bierzmowania, odbędzie się w piątek – 10 września – w Kościele rektoralnym (dawnym garnizonowym) o godz. 18:00.
 8. Dzieci klas III, które rozpoczynają przygotowanie do I Komunii, zapraszamy wraz z rodzicami w przyszłą niedzielę 12 września, na Msze św. o godz. 16:00.
 9. Rocznica I Komunii św. dla uczniów z klas 5, w niedzielę 19 września o godz. 11:30.
 10. W przyszłą niedziele, jak czynimy w każdą drugą niedziele miesiąca, będziemy modlić się o Boże błogosławieństwo w dziele budowy naszego kościoła. Ofiary zebrane tym dniu na tacę będą przeznaczone na pokrycie kosztów prowadzonych prac.
 11. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców ul. Męczenników Oświęcimskich bloki nr 19, 21, 23 i 25.
 12. Przypominamy o obowiązku zakrywania nosa i ust w trakcie pobytu w świątyni. Zachęcamy również do przyjmowania komunii św. na rękę. Osoby, które chcą przyjąć komunię św. do ust podchodzą do ołtarza na końcu.
 13. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Szczególnie polecamy ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zapraszamy również do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.