XXV Niedziela Zwykła – 18.09.2022 r.

Niedziela – 18.09.2022 r.

1. Dziękujemy za ofiary złożone tydzień temu na tacę z przeznaczeniem na naszą świątynię. Zebrano 5837 zł. Dziękujemy za złożone ofiary od rodzin na ten cel. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na KUL i Instytut filozoficzno-teologiczny w Zielonej Górze.
  2. W tym tygodniu :
  • we wtorek – dodatkowa Msza św. o godz. 17:00 w intencji Strażników Godziny Miłosierdzia pełniących dyżur we wrześniu, następnie wspólne czytanie Dzienniczka siostry Faustyny o godz. 17:30.
  • w środę – Międzynarodowy Dzień Modlitwy o Pokój
  • w czwartek – adoracja Najśw. Sakramentu od g. 17:00
  • w piątek – Godzina Miłosierdzia wraz z koronką o godz. 15:00.
  1. Spotkanie rozpoczynające przygotowanie do bierzmowania dla uczniów kl. 7 oraz dla uczniów kl. 8, którzy jeszcze nie zaczęli, albo z jakiegokolwiek powodu przerwali ubiegłoroczne przygotowanie, odbędzie się w piątek (23 września) o godz. 18:45 w kościele.
  2. Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Rokitna odbędzie się 1 października. Koszt autokaru 45 zł. Zapisy w zakrystii. Wyjazd o godz. 8:00.
  3. Wolontariusze naszego Żarskiego Hospicjum, w ramach akcji „Pola nadziei”, rozprowadzać będą, w przyszłą niedzielę (25 września) sadzonki żonkili. Zachęcamy do wsparcia hospicjum i ich podopiecznych.
  4. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła mieszkańcom ul. Męczenników Oświęcimskich nr 1 Msza św. w ich intencji odprawiona zostanie 6 października, o godz. 18:00. O posprzątanie świątyni w kolejną sobotę prosimy mieszkańców ul. Męczenników Oświęcimskich nr 13.
  5. W sklepiku parafialnym do kupienia prasa katolicka: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Mały Gość” dla dzieci.