XXV Niedziela zwykła – 20.09.2020

  1. Dziś przypada III niedziela miesiąca. W zakrystii jest możliwość złożenia ofiary w ramach Grona Wspierających Ubogich, a przy wyjściu z kościoła odbywa się zbiórka do puszek na pokrycie kosztów zakupu dozowników do dezynfekcji rąk.
  2. Prosimy, aby wszyscy przychodzący do kościoła dezynfekowali ręce.
  3. Dzieci, które przystąpiły dziś do I Komunii świętej przeżywają swój Biały Tydzień.
  4. Kandydatów do bierzmowania z klas pierwszych szkoły ponadpodstawowej (grupa starsza) zapraszamy na obowiązkowe spotkanie w piątek po Mszy św. wieczornej.
  5. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone tydzień temu na tacę z przeznaczeniem na prace wykonywane przy kościele. Zebraliśmy 6384 zł. Dziękujemy również za ofiary od rodzin na ten cel.
  6. Zachęcamy rodziny naszej parafii do wzięcia udziału w duchowym przygotowaniu do konsekracji naszego kościoła przez peregrynację wizerunku Jezusa Miłosiernego. Zapisać możemy się w zakrystii po Mszy świętej.
  7. Za tydzień obchodzimy Dzień Migrantów i Uchodźców. Po Mszach świętych odbędzie się zbiórka do puszek z przeznaczeniem na pomoc migrantom z wyspy Lesbos
  8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzicom dzieci, które dziś przeżywają swoją I Komunię. O posprzątanie świątyni prosimy mieszkańców ul. Zgorzeleckiej – numery parzyste.
  9. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Szczególnie polecamy ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zapraszamy również do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli” oraz „Małego Gościa” dla dzieci.