XXV Niedziela zwykła – 22.09.2019

  1. Młodzież z klas VII zapraszamy w czwartek po Mszy świętej wieczornej na spotkanie inaugurujące przygotowanie do sakramentu bierzmowania.
  2. W sobotę 28.09 zapraszamy wszystkich parafian do wzięcia udziału w modlitwie „Koronka na ulicach miast świata”. Na terenie naszej parafii Koronkę o godz. 15.00 będziemy odmawiać przy Żarskim Domu Kultury „Luna” oraz na skrzyżowaniu ulic Męczenników Oświęcimskich i Częstochowskiej.
  3. W naszym dekanacie rozpoczęło się przygotowanie osób dorosłych powyżej 21 roku życia do sakramentu bierzmowania. Spotkanie w piątek po Mszy św. o godz. 17 w kościele rektoralnym – dawnym garnizonowym.
  4. W sobotę 5.10 odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca i Apostolatu Margaretka do Rokitna. Organizowany jest wyjazd autokarowy z naszej parafii o godz. 7.45 z parkingu przed kościołem. Koszt 35 zł. Zapisy w zakrystii.
  5. W najbliższą niedzielę przypada odpust św. Michała Archanioła w parafii w Olbrachtowie. Suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 12.00.
  6. Organizowany jest wyjazd do Ziemi Świętej w dniach 29.01-05.02. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy po szczegółowe informacje do ks. Andrzeja.
  7. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców z ul.  Gnieźnieńskiej.
  8. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Szczególnie polecamy: ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Można także zakupić diecezjalne kalendarze na rok 2020. Zapraszamy również do nabycia najnowszej prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.