XXVI Niedziela Zwykła – 25.09.2022 r.

Niedziela – 25.09.2022 r.

1. Dzisiaj po Mszach św. od 7:00 do 13:00, wolontariusze naszego żarskiego Hospicjum, w ramach akcji „Pola nadziei”, rozprowadzają sadzonki żonkili. Zachęcamy do wsparcia hospicjum i ich podopiecznych.
  2. W tym tygodniu :
  • we wtorek – wspólne czytanie Dzienniczka siostry Faustyny po wieczornej Mszy św.
  • w czwartek –– święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała; adoracja Najśw. Sakramentu w naszym kościele od g. 17:00. Parafia w Olbrachtowie zaprasza na odpust o godz. 18:00.
  • w piątek – Godzina Miłosierdzia wraz z koronką o godz. 15:00.
  • w sobotę – I sobota miesiąca – nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Serca Maryi. Adoracja od godz. 6:30, następnie Msza św. o godz. 7:00.
  1. W tym tygodniu rozpoczynamy miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa od najbliższej soboty, codziennie o godz. 17:30.
  2. Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Rokitna w najbliższą sobotę 1 października. Koszt autokaru 45 zł. Zapisy w zakrystii. Wyjazd o godz. 8:00 z parkingu od strony boisk.
  3. Odwiedziny chorych w tym tygodniu: Piotr w sobotę. Ksiądz proboszcz odwiedzi swoich chorych jak zawsze w I Piątek miesiąca, czyli 7 października.
  4. Nauki przed Chrztem dla rodziców i chrzestnych w sobotę, o godz. 19:00, w kościele.
  5. Zmiana tajemnic różańcowych, w niedzielę o godz. 8:30.
  6. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła mieszkańcowi ul. Męczenników Oświęcimskich nr 13. Msza św. w jego intencji odprawiona zostanie 28 września
    o godz. 18:00. O posprzątanie świątyni w kolejną sobotę prosimy mieszkańców ul. Męczenników Oświęcimskich nr 15.
  7. W sklepiku parafialnym do kupienia prasa katolicka: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Mały Gość” dla dzieci. Dostępne też są różańce, książeczki pierwszokomunijne, medaliki oraz kalendarze na przyszły rok.