XXVI Niedziela zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXVI Niedziela zwykła

 

 

 1. Trwa duchowe przygotowanie do Konsekracji naszego kościoła parafialnego. Zachęcamy do duchowego i modlitewnego przygotowania się na to wydarzenie. Dzisiaj zbiórka do puszek z przeznaczeniem na pokrycie kosztów związanych z poświęceniem kościoła.
 2. Comiesięczna adoracja i nabożeństwo do Królowej Pokoju w poniedziałek od godz. 17:00.
 3. W piątek rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe, które w naszej parafii będą codziennie o godz. 17:30. Różaniec dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16:30.
 4. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Spowiedź św. pół godziny przed Mszami św.
 5. Spowiedź pierwszopiątkowa dla dzieci klas IV w piątek od godz. 16:30, co 15 minut według wyznaczonego harmonogramu.
 6. Zachęcamy do codziennego czytania Dzienniczka s. Faustyny. Rozpiska kolejnych fragmentów na październik, wyłożona jest na stoliku z tyłu kościoła. Wspólne czytanie dzienniczka św. siostry Faustyny we wtorek po wieczornej Mszy św.
 7. Zapraszamy do włączenia się w adoracje Strażników Miłosierdzia. Lista na październik wyłożona jest na stoliku. Można zapisać się na cała godzinę lub 10 minut.
 8. W sobotę wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja od godz. 6:30 z racji pierwszej soboty miesiąca.
 9. Odwiedziny chorych: Ks. Proboszcz i ks. Maciej w piątek od godz. 9:00.
 10. Nauka przed chrztem w najbliższą sobotę o godz.19:00.
 11. Za tydzień I niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic Żywego Różańca na Mszy św. o godz. 8:30.
 12. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce Róż Żywego Różańca do Rokitna. Wyjazd 2 października o godz. 7:30 z parkingu przy naszym kościele. Koszt 35 zł od osoby.
 13. Za posprzątanie kościoła dziękujemy mieszkańcom ul. Zgorzeleckiej numery nieparzyste. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona 17 grudnia o godz. 18:00. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców ul. Zgorzeleckiej numery parzyste.
 14. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. porannych wolontariusze Towarzystwa Nadziei im. Św. Brata Alberta, będą rozprowadzać cebulki żonkili. Datki zebrane będą przeznaczone na rzecz Hospicjum w Żarach. Żonkile są symbolem nadziei tak niezbędnej naszym pacjentom. Niech żonkile zakwitną wiosną w Waszych ogródkach, balkonach w ramach solidarności z chorymi.
 15. Przypominamy o obowiązku zakrywania nosa i ust w trakcie pobytu w świątyni. Zachęcamy również do przyjmowania komunii św. na rękę. Osoby, które chcą przyjąć komunię św. do ust podchodzą do ołtarza na końcu.
 16. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Szczególnie polecamy ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zapraszamy również do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.