XXVII niedziela Zwykła – 08.10.2023 r.

niedziela – 08.10.2023 r.

1. Dzisiaj o godz. 16:00 Msza św. dla rodziców z dziećmi, przygotowującymi się do I Komunii św.
  2. Trwa miesiąc październik. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych. Różaniec:
  • dla dorosłych i młodzieży do bierzmowania: codziennie o godz. 17:30.
  • dla dzieci: we wtorek i czwartek, o godz. 16:30.
  1. W tym tygodniu:
  • w poniedziałek – spotkanie uczestników rekolekcji maryjnych ODDANIE33, po wieczornej Mszy św.
  • w środę – nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18:00
  • w czwartek – II czwartek miesiąca – modlitwa w intencji Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszej parafii – adoracja od g. 17:00.
  • w piątek – Godzina Miłosierdzia wraz z koronką o godz. 15:00. Msza św. w intencji Strażników Godziny Miłosierdzia pełniących dyżur w październiku we wtorek o godz. 18:00.
  1. Nabożeństwo fatimskie – ostatnie w tym roku – w piątek. Nabożeństwo różańcowe w tym dniu rozpoczniemy wyjątkowo o godz. 17:15.
  2. Za tydzień w niedzielę – 15 października – przeżywać będziemy XXIII Dzień Papieski. Po wszystkich Mszach św. zbiórka do puszek na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia, wspierającą uzdolnioną młodzież z ubogich rodzin.
  3. Również za tydzień – III niedziela miesiąca –  i możliwość złożenia w zakrystii ofiary w ramach Grona Wspierających Ubogich, które prowadzi nasz parafialny Zespół Caritas.
  4. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę prosimy mieszkańców ul. Męczenników Oświęcimskich nr 15.
  5. W sklepiku parafialnym do kupienia prasa katolicka: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Mały Gość” dla dzieci. Dostępne też są różańce, książeczki pierwszokomunijne, medaliki oraz kalendarze na przyszły rok.