XXVII Niedziela zwykła – 03.10.2021

Ogłoszenia Parafialne – niedziela 03.10.2021r.

 1. Dzisiaj wolontariusze Towarzystwa Św. Brata Alberta, po Mszach św. od 7.00 do 13.00, rozprowadzają cebulki żonkili. Ofiary przeznaczone są na nasze Hospicjum w Żarach.
 2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych:
  * dla dorosłych i młodzieży do bierzmowania codziennie o godz. 17.30.
  * dla dzieci w tym tygodniu wyjątkowo, w środę i piątek, o godz. 16.30.
 3. Zachęcamy do osobistego czytania w domu Dzienniczka siostry Faustyny, jako formy duchowego przygotowania do uroczystości poświęcenia naszego kościoła. Wspólne czytanie Dzienniczka, we wtorek po wieczornej Mszy św., wraz z katechezą.
 4. Spotkanie zelatorów Róż Żywego Różańca, w środę o godz. 16.30, w salce parafialnej.
 5. Spotkanie katechetów, w czwartek po wieczornej Mszy św.
 6. Odwiedziny chorych: Ks. Piotr w sobotę (9 października) od godz. 9.00.
 7. Za tydzień II niedziela miesiąca, modlimy się za wszystkich dobroczyńców, ofiarodawców i angażujących się w dzieło budowy naszej świątyni. Taca za tydzień przeznaczona na pokrycie kosztów organizacji konsekracji naszego kościoła – 30 października. Imienne ofiary od rodzin możemy składać do kopert wyłożonych na stole przy wyjściu z kościoła.
 8. Zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, jako forma wsparcia zdolnej młodzieży i studentów z ubogich rodzin, w przyszłą niedzielę po Mszach św.
 9. Msza św. dla rodziców z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św., za tydzień o godz. 16.00. Poświęcenie różańców w najbliższą środę (6 października) o godz. 16.30. Różańce są do kupienia w naszym sklepiku parafialnym.
 10. Kandydatów na ministrantów zapraszamy na spotkanie w piątek, o godz. 17.00, po skończonym różańcu dla dzieci.
 11. Nabożeństwa i wspomnienia  w tym tygodniu:
  * w poniedziałek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
  * we wtorek – wspomnienie św. s. Faustyny Kowalskiej
  * w czwartek – I czwartek miesiąca i wspomnienie MB Różańcowej; modlitwa o nowe powołania oraz za powołanych z naszej parafii – adoracja od godz. 17.00
  * w piątek – Godzina Miłosierdzia wraz z Koronką o godz. 15.00
 12. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców ul. Komuny Paryskiej, ul. Bukowa i oś. Kronopolu.
 13. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Szczególnie polecamy ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zapraszamy również do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”,  „Niedzieli” i „Małego Gościa” dla dzieci.