XXVIII Niedziela Zwykła – 09.10.2022 r.

Niedziela – 09.10.2022 r.

1. Dzisiaj o godz. 16:00 Msza św. dla rodziców z dziećmi, przygotowującymi się do I Komunii św.
  2. Dziękujemy za złożone ofiary na kupno nowej kapy maryjnej. Udało się nam zebrać całą potrzebną kwotę.
  3. Trwa miesiąc październik. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych:
  • dla dorosłych i młodzieży do bierzmowania: codziennie o godz. 17:30.
  • dla dzieci: we wtorek i czwartek, o godz. 16:30.
  1. W tym tygodniu :
  • we wtorek – wspólne czytanie Dzienniczka siostry Faustyny po wieczornej Mszy św.
  • w środę – spotkanie modlitewne grupy Królowej Pokoju o godz. 17:15
  • w czwartek –– II czwartek miesiąca – modlitwa w intencji Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszej parafii – adoracja od g. 17:00.
  • w piątek – Godzina Miłosierdzia wraz z koronką o godz. 15:00.
  1. Nabożeństwo fatimskie – ostatnie w tym roku – w czwartek. Nabożeństwo różańcowe w tym dniu rozpoczniemy wyjątkowo o godz. 17:15.
  2. Spotkanie katechetów w czwartek, po wieczornej Mszy św.
  3. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę prosimy mieszkańców ul. Męczenników Oświęcimskich nr. 19, 21, 23 i 25.
  4. W sklepiku parafialnym do kupienia prasa katolicka: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Mały Gość” dla dzieci. Dostępne też są różańce, książeczki pierwszokomunijne, medaliki oraz kalendarze na przyszły rok.
  5. Za tydzień w niedzielę – 16 października – przeżywać będziemy XXII Dzień Papieski. Po wszystkich Mszach św. zbiórka do puszek na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia, wspierającą uzdolnioną młodzież z ubogich rodzin.
  6. Również za tydzień – III niedziela miesiąca –  i możliwość złożenia w zakrystii ofiary w ramach Grona Wspierających Ubogich, które prowadzi nasz parafialny Zespół Caritas. Spotkanie członków Caritas jutro, w poniedziałek o godz. 16:00.