XXX Niedziela Zwykła – 23.10.2022 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Niedziela – 23.10.2022 r.

 1. Rozpoczynamy dzisiaj w całym Kościele Tydzień Misyjny. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na działalność misjonarzy. Dzisiejsze nabożeństwo różańcowe w int. misji i misjonarzy.
 2. Trwa miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe:
 • dla dorosłych i młodzieży do bierzmowania: codziennie o godz. 17:30.
 • dla dzieci: we wtorek i czwartek, o godz. 16:30.
 1. W tym tygodniu :
 • we wtorek – nabożeństwo medjugorskie do Królowej Pokoju o godz. 17:15. Po Mszy św. wieczornej wspólne czytanie Dzienniczka siostry Faustyny.
 • w czwartek – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00.
 • w piątek – Godzina Miłosierdzia wraz z koronką o godz. 15:00.
 1. W czwartek nabożeństwo różańcowe przez orędownictwo bł. Pauliny Jaricot, w intencji dziękczynnej za dzieło Żywego Różańca w Polsce i w parafii. Zapraszamy do adoracji i wspólnej modlitwy zelatorów i członków Żywego Różańca.
 2. W piątek przypada dzień imienin biskupa Tadeusza Lityńskiego i naszego Proboszcza. Solenizantów polecajmy Boże opiece w naszych modlitwach. Msza św. w intencji ks. Proboszcza w piątek, o godz. 18:00.
 3. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i coroczna modlitwa za zmarłych. Kartki na Wypominki zostały wyłożone z tyłu kościoła. Każda kartka posiada wypisane daty, w które będziemy modlić się za wymienionych zmarłych. Wypisane kartki wraz z dobrowolną ofiarą, prosimy składać na tacę. Msza św. – 1 listopada – na cmentarzu komunalnym w Żarach, o godz. 12:00.
 4. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę prosimy mieszkańców ul. Zgorzeleckiej nry nieparzyste.
 5. W sklepiku parafialnym do kupienia prasa katolicka: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Mały Gość” dla dzieci. Dostępne też są dewocjonalia oraz kalendarze na przyszły rok.
 6. W przyszłą niedzielę przypada I rocznica poświecenia naszego kościoła.