XXX Niedziela zwykła – 24.10.2021 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE- niedziela 24.10.2021 r.

1. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Misyjny, przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na potrzeby misji. Róże Żywego Różańca zapraszają w czwartek na różaniec, w intencji Misji i misjonarzy. Tydzień misyjny zakończymy w przyszłą niedzielę, dniem modlitw w intencji „Kościoła w potrzebie”.
  2. Rozpoczęliśmy rekolekcje przed uroczystością poświecenia naszego kościoła. Witamy ojca rekolekcjonistę : Szymona Górskiego – Misjonarza Świętej Rodziny

PLAN REKOLEKCJI

24 – 27 PAŹDZIERNIKA 2021 r.

Niedziela

Nauki rekolekcyjne podczas każdej Mszy św.: 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00

Poniedziałek – Wtorek – Środa

7:45  – modlitwy poranne

8:00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną

15:00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia

16:00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną

17:00 – Adoracja Najśw. Sakramentu

17:30 – Różaniec

18:00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną

———————————————————-

SPOWIEDŹ

rozpoczęcie pół godziny przed każdą Mszą św.

1. Nabożeństwa różańcowe:
  • dla dorosłych i młodzieży do bierzmowania codziennie o godz. 17:30.
  1. Nabożeństwo do Królowej Pokoju w poniedziałek podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu, od godz. 1700.
  2. W czwartek przypada dzień imienin biskupa Tadeusza Lityńskiego i naszego Proboszcza. Solenizantów polecajmy w naszych modlitwach. Msza św. w intencji ks. Proboszcza w czwartek, o godz. 18:00.
  3. W piątek – Godzina Miłosierdzia wraz z koronką o godz. 15:00.
  4. W sobotę będziemy przeżywać w naszej parafii Uroczystość Poświęcenia Ołtarza i Kościoła. Msza św. pod przewodnictwem Ks. Biskupa Tadeusza Lityńskiego, z udziałem księży, którzy pracowali lub pochodzą w naszej parafii oraz zaproszonych gości o godz. 10:00. Zapraszamy do wspólnego świętowania.
  5. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i coroczna modlitwa za zmarłych. Kartki na Wypominki zostały wyłożone z tyłu kościoła. Każda kartka posiada wypisane daty, w które będziemy modlić się za wymienionych zmarłych. Wypisane kartki wraz z dobrowolną ofiarą, prosimy składać na tacę. Prosimy również o zatroszczenie się o porządek na grobach. Msza św. na cmentarzu – 1 listopada – o godz. 12:00.
  6. Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu tylko we wtorek i czwartek. Z racji uroczystości w sobotę, kancelaria będzie nieczynna.
  7. Od wtorku w naszej parafii podejmie posługę ks. Jacek Golombek. Otoczmy go nasza modlitwą.
  8. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”,  „Niedzieli” i „Małego Gościa” dla dzieci.