XXXI Niedziela Zwykła- 05.11.2023 r.

niedziela – 05.11.2023 r.

1. Wypominki za zmarłych codziennie o godz. 17:30. Kartki na Wypominki wyłożone są z tyłu kościoła. Każda kartka posiada wypisane daty, w które modlimy się za wymienionych zmarłych. Wypisane kartki wraz z dobrowolną ofiarą, prosimy składać na tacę lub w zakrystii.
  2. W tym tygodniu :
  • w środę – nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18:00
  • w czwartek – II czwartek miesiąca – modlitwa w intencji Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszej parafii – adoracja od g. 17:00
  • w piątek – Godzina Miłosierdzia wraz z koronką o godz. 15:00
  • w sobotę Narodowe Święto Niepodległości – pamiętajmy o wywieszeniu flagi
  1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 7 i 8 w czwartek o godz. 18:45.
  2. Msza św. dla rodziców z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św., za tydzień w niedzielę, o godz. 16:00.
  3. Za tydzień II niedziela miesiąca, tradycyjnie będziemy modlić się o Boże błogosławieństwo w dziele budowy naszej świątyni parafialnej. Ofiary składane na tacę, będą przeznaczone na pokrycie kosztów realizowanych prac. A po wszystkich Mszach św. zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  4. O posprzątanie świątyni w sobotę prosimy mieszkańców ul. Zgorzeleckiej nry nieparzyste.
  5. W sklepiku parafialnym do kupienia prasa katolicka: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Mały Gość” dla dzieci. Dostępne też są dewocjonalia oraz kalendarze na przyszły rok.