XXXII Niedziela zwykła – 07.11.2021 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – niedziela 07.11.2021 r.

 1. Dzisiaj I niedziela miesiąca – niedziela adoracyjna. Podczas każdej adoracji będziemy używać nowo zakupionej monstrancji. Dziękujemy za złożone ofiary i za jeszcze wpływające.
 2. Wypominki za zmarłych, codziennie wraz z Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 17:30. Kartki na Wypominki wyłożone są z tyłu kościoła. Wypisane kartki wraz z dobrowolną ofiarą, prosimy składać na tacę lub w zakrystii.
 3. W tym tygodniu przeżywać będziemy:
 • we wtorek – czytanie Dzienniczka siostry Faustyny, po Mszy wieczornej.
 • w czwartek – II czwartek miesiąca – adoracja Najśw. Sakramentu od g. 1700, prowadzona przez grupę Intronizacji Serca Pana Jezusa.
 • w piątek – Godzina Miłosierdzia wraz z koronką o godz. 1500. Osobiste prośby możemy zapisywać na przygotowanych kartkach na stoliku i składać do skrzynki intencji. Grupa Strażników Godziny Miłosierdzia w każdy piątek modli się w tych intencjach. Każda prośba omadlana jest indywidualnie.
 • w sobotę – święto Pierwszych Męczenników Polski – patronów naszej diecezji.
 1. Narodowe Święto Niepodległości w czwartek. Obchodzić będziemy 103. rocznicę odzyskania niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny, w parafii św. Józefa, o godz. 10:00. W naszym kościele Msze św. o godz. 7:00 i 18:00. Wieczornica poetycko-muzyczna w parafii Wniebowzięcia Matki Bożej o godz.19:00.
 2. W najbliższy piątek, ks. Proboszcz udziela dyspensy od pokarmów mięsnych dla wszystkich parafian oraz przebywających na terenie naszej parafii.
 1. Za tydzień II niedziela miesiąca, ofiary zbierane na tacę, jak zawsze przeznaczone będą na potrzeby naszego kościoła i prowadzonych prac przy świątyni.
 2. Msza św. dla rodziców z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św., za tydzień o godz. 16:00.
 3. Kancelaria parafialny czynna tylko we wtorek i sobotę. W czwartek z racji święta państwowego kancelaria nieczynna.
 4. Dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni mieszkankom ul. Witosa. O posprzątanie kościoła w przyszłą sobotę, prosimy mieszkańców ul. Dygasińskiego i Średniej.
 5. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”,  „Niedzieli”. Również i w tych numerach znajdziemy informacje z uroczystości poświęcenia naszego kościoła.
 6. Parafia św. Józefa w Żarach, zaprasza na pielgrzymkę mężczyzn do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu – 13 listopada. Szczegóły na plakatach.