XXXII Niedziela zwykła – 08.11.2020

 1. Dzisiaj po Mszach świętych odbywa się zbiórka do puszki na stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
 2. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych Koronką do Bożego Miłosierdzia z wypominkami codziennie o 17.30. Kartki na wypominki znajdują się przy wyjściu z kościoła. Wypisane kartki prosimy składać na tacę lub w zakrystii.
 3. We wtorek o 18.00 Msza św. w intencji Strażników Godziny Miłosierdzia, po Mszy wspólne czytanie Dzienniczka św. Faustyny.
 4. W środę 11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości. Zapraszamy do modlitwy za naszą Ojczyznę na Mszach o 7.00 i 18.00.
 5. W piątek 13 listopada przypada święto Pięciu Braci Męczenników – patronów naszej diecezji.
 6. W piątek o 15.00 Godzina Miłosierdzia z koronką do Miłosierdzia Bożego.
 7. Za tydzień przypada III niedziela miesiąca. W zakrystii będzie możliwość złożenia ofiary w ramach Grona Wspierających Ubogich.
 8. W związku z ograniczeniami sanitarnymi limit osób mogących brać udział w Mszach i nabożeństwach w naszym kościele to 52 osoby. Pamiętajmy o udzielonej dyspensie na czas obowiązywania ograniczeń. Pozostających w domach zachęcamy do duchowej łączności ze wspólnotą Kościoła za pośrednictwem mediów.
 9. Dzisiaj na każdej Mszy świętej poświęcenie opłatków na stół wigilijny. W tym roku ze względu na epidemię nie będzie roznoszenia opłatków po domach. W opłatki można zaopatrzyć się w sklepiku, zakrystii lub kancelarii.
 10. W poniedziałek w godzinach popołudniowych będzie możliwość zabrania i wykorzystania według uznania chryzantem, które będą wystawione między kościołem a plebanią.
 11. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę prosimy mieszkańców ul. Okrzei – numery nieparzyste od 47 do końca.
 12. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Możemy zaopatrzyć się w opłatki i dewocjonalia. Zachęcamy również do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli” oraz „Małego Gościa” dla dzieci.