XXXII Niedziela Zwykłą – 12.11.2023 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

niedziela 12.11.2023 r.

 

 1. Dzisiaj Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek dla chrześcijan na Bliskim Wschodzie.
 2. Jeszcze dzisiaj o godz. 16:00 Msza św. dla rodziców z dziećmi, przygotowującymi się do I Komunii św.
 3. Wypominki za zmarłych codziennie o godz. 17:30. Kartki na Wypominki wyłożone są z tyłu kościoła. Wypisane kartki wraz z dobrowolną ofiarą, prosimy składać na tacę lub w zakrystii.
 4. W tym tygodniu :
 • w poniedziałek – święto patronów naszej diecezji. Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – męczenników z Międzyrzecza.
 • w środę – nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18:00
 • w czwartek – adoracja Najświętszego Sakramentu od g. 17:00
 • w piątek – Godzina Miłosierdzia wraz z koronką o godz. 15:00
 1. Z tydzień – III niedziela miesiąca – i możliwość złożenia w zakrystii ofiary w ramach Grona Wspierających Ubogich, które prowadzi nasz parafialny Zespół Caritas.
 2. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła mieszkańcom ul. Zgorzeleckiej nry nieparzyste. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona 2 grudnia o godz. 18:00. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę prosimy mieszkańców ul. Zgorzeleckiej nry parzyste.
 3. W sklepiku parafialnym do kupienia prasa katolicka: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Mały Gość” dla dzieci. Dostępne też są dewocjonalia oraz kalendarze na przyszły rok.
 4. Jesienne warsztaty wokalne z muzyki liturgicznej odbędą się w dniach 1-3 grudnia 2023r., w Gminnym Ośrodku Kultury w Lipinkach Łużyckich.  Zainteresowane osoby odsyłamy do plakatu wywieszonego w gablocie.