XXXIII Niedziela zwykła – 14.11.2021 r

OGŁOSZENIA PARAFIALNE- niedziela 14.11.2021 r

1. Dzisiaj II niedziela miesiąca ofiary zbierane na tacę, jak zawsze przeznaczone będą na potrzeby naszego kościoła i prowadzonych prac przy świątyni.
  2. Dzisiaj Msza św. dla rodziców z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św., o godz. 1600. Dzieci przebywające na kwarantannie, z oczywistych względów są zwolnione ze spotkania, a na Mszę św. zapraszamy rodziców.
  3. Wypominki za zmarłych, codziennie wraz z Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 17:30.
  4. W tym tygodniu przeżywać będziemy:
  • we wtorek – 16 listopada dzień Matki Bożej Ostrobramskiej – Matki Miłosierdzia. Msza św. w intencji Strażników Godziny Miłosierdzia i ich rodzin o godz. 18:00. Po Mszy św. wspólne czytanie Dzienniczka siostry Faustyny.
  • w czwartek – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny męczennicy I wojny światowej, patronki Ruchu Czystych Serc i osób molestowanych. Adoracja Najśw. Sakramentu od g. 17:00.
  • w piątek – Godzina Miłosierdzia wraz z koronką o godz. 1500.
  1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania, z klas 7 i 8. Do wyboru jeden dzień w tym tygodniu: poniedziałek lub środa lub czwartek lub piątek. Spotkanie o godz. 1845 (po skończonej Mszy św. wieczornej).
  2. Za tydzień III niedziela miesiąca i możliwość złożenia w zakrystii ofiary, w ramach Grona Wspierających Ubogich, którą prowadzi nasz Parafialny Zespół Caritas.
  3. W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – patronalne święto naszego Seminarium Duchownego. Będziemy modlić się za kandydatów do kapłaństwa.
  4. Decyzją Przewodniczącego Episkopatu Polski, w przyszłą niedzielę, po wszystkich Mszach św., zbiórka do puszek na pomoc migrantom.
  5. Dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni mieszkańcom ul. Dygasińskiego. O posprzątanie kościoła w przyszłą sobotę, prosimy mieszkańców ul. Okrzei numery nieparzyste od początku do numeru 45
  6. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Małego Gościa” dla dzieci.
  7. Kurs przedmałżeński, rozpocznie się w parafii Wniebowzięcia NMP, w Żarach, w dniach 22-27 listopada.