XXXIII Niedziela zwykła – 15.11.2020

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę tydzień temu na pokrycie bieżących prac w kościele. Zebrano 2970 zł. Dziękujemy również za ofiary od rodzin na ten cel. Prosimy także o wsparcie finansowe w funkcjonowaniu parafii – o wpłaty na konto parafialne, abyśmy mogli uregulować należność za wykonanie parkingu od ul. Lubelskiej i opłacić bieżące rachunki.
  2. Dziś III niedziela miesiąca, w zakrystii istnieje możliwość złożenia ofiary w ramach Grona Wspierających Ubogich.
  3. Zapraszamy do modlitwy za zmarłych Koronką do Bożego Miłosierdzia z wypominkami codziennie o godz. 17.30.
  4. We wtorek po Mszy wieczornej wspólne czytanie Dzienniczka św. Faustyny, a w piątek o 15.00 Godzina Miłosierdzia z Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  5. Za tydzień obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. To ostatnia niedziela w roku liturgicznym. Jest to także patronalne święto naszego diecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego. Po Mszach świętych odbywać się będzie zbiórka do puszek na wsparcie seminarium.
  6. Zapraszamy do nabywania opłatków wigilijnych w sklepiku, zakrystii lub kancelarii parafialnej. Do nabycia przy wyjściu z kościoła są także świece Caritas na stół wigilijny (mniejsza w cenie 6 zł i większa w cenie 15 zł). Ofiary składane za świece będą przeznaczone dla Caritas Diecezji dla najbardziej potrzebujących.
  7. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę prosimy mieszkańców ul. Okrzei – numery parzyste od 2 do 30.
  8. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Możemy zaopatrzyć się w opłatki na stół wigilijny, świece Caritas i dewocjonalia. Zachęcamy również do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli” oraz „Małego Gościa” dla dzieci.