XXXIV Niedziela Zwykła – 21.11.2021 r.

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

niedziela – 21.11.2021 r.

1. Dzisiaj uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – patronalne święto naszego Seminarium Duchownego. Pamiętajmy w modlitwie, o kandydatach do kapłaństwa i prośmy o nowe powołania.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone tydzień temu na tacę na utrzymanie naszego kościoła  i prowadzonych prac przy świątyni. Zebraliśmy: 4664 zł. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na migrantów z granicy polsko-białoruskiej, a w zakrystii możliwość złożenia ofiary, w ramach Grona Wspierających Ubogich.
  3. Wypominki za zmarłych, codziennie wraz z Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 17:30.
  4. W tym tygodniu przeżywać będziemy:
  • we wtorek – wspólne czytanie Dzienniczka siostry Faustyny po Mszy św. wieczornej.
  • w czwartek – nabożeństwo do Królowej Pokoju. Adoracja Najśw. Sakramentu i różaniec od g. 17:00.
  • w piątek – Godzina Miłosierdzia wraz z koronką o godz. 1500.
  1. Za tydzień rozpoczniemy Adwent. Od przyszłej niedzieli Parafialny Zespół Caritas rozprowadzać będzie świece na stół wigilijny (mała świeca – 7 zł, duża – 20zł). Zapraszamy osoby roznoszące opłatki, o zgłaszanie się po odbiór upoważnienia.
  2. Również za tydzień Schola Dziecięca rozprowadzać będzie domowe pierniki.
  3. O posprzątanie kościoła w przyszłą sobotę, prosimy mieszkańców ul. Okrzei numery nieparzyste od 47 do końca.
  4. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Dostępne są kalendarze na przyszły rok, lampiony na roraty i medaliki dla klas 3 przygotowujących się do I Komunii. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Małego Gościa” dla dzieci.
  5. Kurs przedmałżeński, rozpocznie się w parafii Wniebowzięcia NMP, w Żarach, w dniach 22-27 listopada.