Zesłanie Ducha Świętego – 05.06.2022 r.

Niedziela – 05.06.2022 r.

1. Dzisiejszą uroczystością Zesłania Ducha Świętego kończymy okres wielkanocny. Po wszystkich Mszach św. zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.
  2. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17:30.
  3. W tym tygodniu
  • we wtorek –wspólne czytania  Dzienniczka siostry Faustyny po wieczornej Mszy św.
  • w czwartek – II czwartek miesiąca – modlitwa w intencji Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszej parafii – adoracja od g. 17:00
  • w piątek – Godzina Miłosierdzia wraz z koronką o godz. 15:00
  1. We wtorek przypada 16 rocznica śmierci ks. Ludwika Lewandowskiego – byłego proboszcza naszej parafii. Msza św. w jego intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 7:00.
  2. Dziękujemy za posprzątanie świątyni rodzicom dzieci przeżywających rocznicę Komunii św. O posprzątanie świątyni na kolejny tydzień prosimy mieszkańców ul. Zwycięzców, blok nr 34 (nowe budownictwo).
  3. W sklepiku parafialnym do kupienia prasa katolicka: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Mały Gość” dla dzieci.
  4. W przyszłą niedzielę uroczystość Trójcy św., jednocześnie jest to II niedziela miesiąca. Jak czynimy w każdą II niedzielę miesiąca, będziemy modlić się o Boże błogosławieństwo w dziele budowy naszego kościoła. Ofiary zbierane w tym dniu na tacę będą przeznaczone na pokrycie kosztów prowadzonych prac. Przy wyjściu z kościoła odbędzie się zbiórka do puszek na wsparcie KUL-u i innych uczelni katolickich.
  5. Zapisy na wyjazd do Rokitna na Jubileusz Diecezji w dniu 18.06.2022 r., w zakrystii. Ilość miejsc ograniczona. Koszt wyjazdu 40 zł.
  6. Parafia Wniebowzięcia NMP w Żarach organizuje wyjazd na beatyfikację M. Edelburgis do Wrocławia. Wyjazd 11 czerwca o godz. 7:30. Koszt wyjazdu 60 zł. Zapisy w parafii Wniebowzięcia.